Zapraszamy do udziału w European Accounting Week

Do 31 października można się zgłaszać do udziału w tygodniowym wydarzeniu edukacyjnym z dziedziny rachunkowości.

Logo Etap Network

European Accounting Week odbędzie się  w dniach 11-16 marca 2024 na Wydziale Zarządzania UŁ.

Podczas wydarzenia studenci pracują w grupach, rozwiązują case'y, uczestniczą w wykładach, a także przygotowują się do zajęć samodzielnie (analizują przepisy, uczestniczą w wykładach online). Zajęcia podczas wydarzenia prowadzą profesorowie z 14 krajów i 17 instytucji zrzeszeni w sieci ETAP (European Tax and Accounting in Practice Network) - Holandia, Czechy, Belgia (2 uniwersytety), Portugalia, Hiszpania, Węgry (2 uniwersytety), Austria, Grecja, Francja, Niemcy, Łotwa, Wielka Brytania, Polska, Finlandia, Litwa.

Wymogi: podstawy rachunkowości i finansów, gotowość do aktywnej pracy w grupach, bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Korzyści: Nauka rachunkowości i integracja ze studentami z wielu krajów, interesujące wydarzenia kulturalne, uzyskanie certyfikatów z uczestnictwa i nagród za wysokie wyniki, 3 punkty ECTS.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kontakt i zgłoszenia: dr hab. Halina Waniak-Michalak

Redakcja: Wydział Zarządzania