Komunikat do studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia

Witamy w gronie Studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego!

W celu dopełnienia wszystkich formalności związanych z podjęciem studiów na Wydziale Zarządzania UŁ m.in. podpisania ślubowania, umowy o warunkach odpłatności oraz odbioru legitymacji zapraszamy do Działu Jakości Kształcenia i Obsługi Studenta Wydziału Zarządzania UŁ – pok. 18 (dziekanat studiów I-go stopnia).

Czekamy na Was w dziekanacie:

• w godzinach 9:00-12:00 w dniach 18 - 22 września 2023 r. (kierunki: Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie, Finanse i inwestycje, Logistyka, Marketing, Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami, Rachunkowość)
  • w godzinach 9:00-12:00 w dniach 25 – 29 września 2023 r. (kierunki: Analityka biznesu, Automatyzacja procesów biznesowych, Zarządzanie, Zarządzanie zasobami ludzkimi)

Bardzo prosimy o przestrzeganie wyznaczonych terminów, tak aby uniknąć kolejek po rozpoczęciu roku akademickiego oraz o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Przed wejściem do dziekanatu należy pobrać bilet z biletomatu.

Poniżej znajdziecie niezbędne informacje, które ułatwią Wam studencki start:

1. Legitymacja studencka
Osoby, które nie mają legitymacji w UŁ prosimy o dokonanie wpłaty za legitymację studencką w wysokości 22 zł na nr konta: 59 1240 3028 1111 0010 2943 3888 oraz przesyłanie drogą mailową potwierdzenia wpłaty/przelewu (w przypadku przelewów za pośrednictwem bankowości elektronicznej obowiązuje potwierdzenie transakcji zrealizowanej w formacie pdf) na jeden z adresów e-mail: agnieszka.filip@uni.lodz.pl lub ewa.sztolenwerk@uni.lodz.pl lub justyna.babinska@uni.lodz.pl.
Legitymacje drukowane są po otrzymaniu potwierdzeń opłat za nie, dlatego osoby, które już dostarczyły potwierdzenia, będą mogły otrzymać legitymację w dniu podpisywania dokumentów. Pozostałe osoby zapraszamy po legitymacje około 7 dni od przesłania potwierdzenia opłaty.

2. Jeżeli podczas składania dokumentów oryginał/odpis świadectwa maturalnego nie został dostarczony Komisji Rekrutacyjnej, prosimy o zabranie go ze sobą. Osoby, które nie dostarczyły zdjęcia podczas rekrutacji, proszone są o przyniesienie go do dziekanatu.

3. Tych, którzy nie decydują się podjąć studiów na Wydziale Zarządzania UŁ, prosimy o niezwłoczne przekazanie nam mailowo, osobiście do pok. 18 lub pocztą tradycyjną własnoręcznie podpisanego oświadczenia o niepodjęciu studiów: https://wz.uni.lodz.pl/strefa-studenta/sprawy-organizacyjne/wzory-podan-i-wnioskow.

4. Informacja o numerze grupy dziekańskiej znajduje się w serwisie USOSweb (login i hasło z procesu rekrutacji) w zakładce – DLA STUDENTÓW – Moje Studia - Grupa dziekańska. W razie kłopotów z zalogowaniem prosimy o informację mailową. W sytuacjach wyjątkowych można składać prośbę o zmianę grupy dziekańskiej do 05.10.2023 r. Zmiana grupy nie w każdym przypadku będzie możliwa. Prosimy o znalezienie osoby na zamianę między grupami.

5. Przypominamy o konieczności zapisania się na obowiązkowe zajęcia z Wychowania fizycznego na semestr zimowy 2023/2024 za pośrednictwem USOSweb. Szczegółowe informacje na temat zapisów będą dostępne na stronie www Studium Wychowania Fizycznego i Sportu: www.swfis.uni.lodz.pl w aktualnościach po 18 września 2023 r.

Uwaga! Osoby, które zaliczyły WF na innym kierunku i chciałyby przepisać ocenę na obecny kierunek, będą mogły zawnioskować o przepisanie oceny wypełniając wniosek nr 27: wz.uni.lodz.pl/strefa-studenta/sprawy-organizacyjne/wzory-podan-i-wnioskow. Osoby te nie zapisują się na zajęcia WF elektronicznie za pośrednictwem USOSweb.

6. Przed rozpoczęciem roku akademickiego warto powtórzyć materiał z matematyki i nabyć nowe umiejętności, dlatego polecamy udział w e-learningowym kursie przygotowawczym. Szczegółowe informacje nt. kursu znajdują się na stronie www.matematyka.wz.uni.lodz.pl

7. Po 18 października 2023 r. na stronie www Wydziału Zarządzania UŁ oraz w dziekanacie zostaną zamieszczone informacje o dobrowolnym ubezpieczeniu NNW.

9. Zajęcia rozpoczynają się 3 października 2023 r., a rozkład zajęć będzie dostępny na stronie Wydziału: www.wz.uni.lodz.pl
Przewidywana data publikacji planu to 25.09.2023 r. Zajęcia w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024 odbywać się będą w trybie stacjonarnym.