Inauguracja Strato Invest Challenge

Już ruszyła! 8 maja zainaugurowaliśmy grę giełdową Strato Invest Challenge. Spotkanie odbyło się w Oddziale PKO BP przy ul. Piotrkowskiej. Uczestnicy mieli przyjemność wysłuchania wystąpień Dyrektora Krzysztofa Garbacza, prof. dra hab. Jerzego Różańskiego oraz dra hab. Jakuba Marszałka, prof. UŁ. Kluczową częścią spotkania było szkolenie, które poprowadził dr Emil Łobodziński – doradca inwestycyjny DM PKO BP. Uczestnicy gry giełdowej dowiedzieli się czym charakteryzują się podstawowe indeksy giełdowe (WIG20, mWIG40, sWIG80), na co zwrócić uwagę podczas dokonywania transakcji giełdowych oraz czego można się spodziewać na rynku kapitałowym w najbliższym czasie. Ostatnią częścią spotkania było zapoznanie uczestników Konkursu z platformą gragieldowa.pl, które poprowadził Stefan Soin – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Strato Invest Challenge.

W grze giełdowej bierze udział 20 studentów Wydziału Zarządzania. Rozgrywka potrwa od 9 maja do 2 czerwca. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki i życzymy jak najwyższej wartości portfela!

PKO BP

wystąpienie